پخش پلاستیک تهران

آنچه یک پخش پلاستیک را از دیگران متمایز می کند میزان رضایت خریداران است . هر چه میزان خدمات دهی به مشتریان بیشتر باشد و انجام کارها با سرعت و دقت کامل انجام شود یک بنک دار ، قدرت ارسال بار بیشتری را پیدا می کند . در بیشتر موارد مشتریان مشتریان تنها به قیمت کالا توجه می کنند هرچند این امر مهمی است اما کافی نیست.

در حقیقت مولفه های زیادی برای خرید عمده پلاستیک وجود دارد که یک مشتری به هنگام خرید باید به آنها توجه کند.

  • قیمت مناسب
  • تنوع و به روز بودن محصولات
  • پیکیری سفارش مطابق با خواست مشتری
  • ارسال سریع بار
  • ایجاد امکان خرید شرایطی
  • خدمات دهی به مشتریان پس از فروش

در کل ایجاد یک رابطه ی بلند مدت با مشتریان که در آن هم فروشنده و هم مشتری رضایت کافی را داشته باشند ، هدف نهایی یک پخش پلاستیک باید باشد . البته این یک امر عادی و همیشگی است که گاهی در پروسه انجام یک فروش مشکلاتی پیش می آید اما پاسخ گو بودن و رسیدگی به درخواست مشتری و بطرف کردن مشکل اهمیت بالایی دارد.

ما در پخش پلاستیک آرام سعی بر ایجاد رابطه ای درست و بلند مدت با مشتریان داریم تا در این روند رو به رشد هر دو طرف سود برده و بتوانند با کمال احترام و آرامش تجارت دوسویه خود را به انجام برسانند.

در صورتی که قصد خرید دارید و از کسبه قدیمی صنف پلاستیک هستید می توانید با شمار همکاران ما تماس گرفته و خود را معرفی نمایید و ما پس از بررسی صحت اعتبار شما با شرایط مناسب و قیمت بی نظیر به صورت مدت دار اجناس مورد نیاز شما را تامین می کنیم.

در صورتی هم که تازه یک پلاستیک فروشی افتتاح کرده اید و در بازار اعتبار لازم را ندارید می توانید با چند خرید نقدی از ما در پخش آرام صاحب اعتبار مناسب شوید و از آن پس به صورت شرایطی از ما بخرید

02140339360

02140339361

09306666114

آدرس : تهران . سه راه افسریه اتوبان امام رضا ورودی خاور شهر سوله 16