پلاستیک فروشی عمده

در شرایط کنونی که بازار پلاستیک ایران دچار التهام و سردرگمی شده است ، و بسیاری از فروشگاه های پلاستیک در سراسر ایران با مشکل فروش مواجه هستند، اهمیت خرید به قیمت محصولات مشخص می شود . در این ماه های اخیر به دلایل بسیاری بازار دچار رکود شده است و مشتریان که توانایی خریدشان پایین تر از قبل آمده است به ناچار برای خرید یک محصول در فروشگاه های مختلفی اقدام به جستجو و پرسیدن قیمت می کنند . پس رد کردن و از دست دادن مشتریان به دلیل قیمت گذاری بالا یک اشتباه بسیار فاحش و غیر قابل جبران برای هر فروشگاهی می باشد.

شما به عنوان یک فروشگاه پلاسکو می بایست در این شرایط بسیار هوشیار و دقیق باشید تا بتوانید مشتریان خود را نگاه دارید ، پس همواره تلاش خود را بر خرید با قیمت پایین و قیمت دهی پایین به مشتریان قرار دهید .

در این شرایط همه اعضای صف ما می باید در کنار یکدیگر باشند تا بتوانیم این دوره رکود را پشت سر بگذاریم . چه کارخانه های تولیدی و چه پخش کننده های پلاستیک و یا فروشگاه های عرضه پلاسکو . ما به عنوان یک پخش پلاستیک سعی می کنیم تا با قیمت گذاری دقیق محصولات امکان فروش شما مشتری عزیز را بالا برده و در بازار رقابتی شما را حمایت نماییم . شما نیز باید سعی کنید با پاس کردن چک های پرداختی خود در زمان مقرر ما را در تهیه اجناس مورد نیاز خود همیاری نمایید.

سعی ما ایجاد شرایط مناسب برای یک همکاری دائمی و طولانی مدت است تا بتوانیم علاوه بر سود مشترک یک همکاری و همیاری همیشگی را با شما آغاز نماییم .

پخش پلاستیک آرام

02140339360

02140339361

09306666114