پلاستیک فروشی

چگونه یک مغازه پلاستیک فروشی خوب داشته باشیم ؟

برای این منظور می بایست ابتدا به درک کاملی از شرایط و موقعیت کار پلاسکو داشته باشیم .به دلیل گستردگی کار پلاستیک و تنوع محصولات این کار موارد متعددی است که شما می باید آموزش ببنید و رعایت کنید ، تا بتوانید به شرایط مطلوبی در فروش دست پیدا کنید .

اولین گام برای اینکار انتخاب محل فیزیکی فروشگاه شما یا همان مغازه پلاسکو فروشی می باشد . در صورتی که فروشگاه از آن خود شما باشید که یک امتیاز ویژه به حساب می آید شما دیگر نیازی به جستجو نخواهید داشت اما در صورتی که اجاره نشین هستید باید به یاد داشته باشید که در انتخاب مغازه خود مواردی مانند محل عبور بودن ، ابعاد فروشگاه و دور بودن از سایر رقبا را در نظر بگیرید.

یکی از مهمترین گام های شما همین انتخاب اول شماست . این انتخاب حتی در نوع کار شما تاثیر می گذارد و بقیه کارهای شما به این انتخاب وابسته هستند. گام بعدی شما انتخاب سیاست کاری شماست به طور مثال می بایست انتخاب کنید که قصد دارید اجناس لوکس پلاستیکی را در کار خود قرار دهید و یا به سمت فروش محصولات پلاستیک حراجی و ارزان قیمت بروید . این مطلب را جایگاه مغازه شما تایین می کند. در مرحله بعدی شما باید شروع به خرید محصولات مورد نیاز خود کنید و این یکی از مهمترین بخش های کاری شماست . اینکه از چه کسی ، چه محصولی و به چه مقداری خرید کنید و اینکه اجناس خریداری شده شما در بازار رقابتی امروز ، دارای قیمت مناسب و کیفیت مطلوب باشد بسیار اهمیت دارد . اما تنها این موارد کافی نیست ! شما باید از پخش کننده ای خرید کنید که علاوه بر قیمت مناسب و تنوع کاری بالا بتواند در آینده شما را پشتیبانی کند . مواردی همچون ارسال سریع بار و همچنین امکان فروش شرایطی هم از موارد مهم این همکاری هستند.

به یاد داشته باشید که اجناس پلاستیک بسیار متنوع هستند و برای خرید یک جنس خاص می توان چندین جنس با قیمت و کیفیت متفاوت پیدا کرد به طور مثال اگر قصد خرید سبد پیک نیک پلاستیکی را دارید ده ها مدل از این محصول وجود دارد که دارای کیفیت و قیمت متفاوت هستند پس انتخاب محصول مناسب همواره یکی از مهمترین چالش های شماست . مورد بعدی که می بایست در نظر بگیرید قیمت گذاری محصولات شماست به طوری که بتوانید در بازار رقابت کنید و همچنین سود مورد نیاز خود را هم بدست آورید . اینجاست که خرید درست و به قیمت نقطه قوت فروشگاه های موفق است .

پس در انتخاب یک پخش پلاستیک معتبر می باید موارد زیر را در نظر داشته باشید.

  1. پخش پلاستیک شما می بایست دارای قیمت مناسب و واقعی باشد.

  2. پخش پلاستیک شما می بایست دارای اجناس متنوع و به روز باشد.

  3. پخش پلاستیک شما می بایست محصولات شما را پشتیبانی کند و در هر زمان ممکن بار را برای شما جور و ارسال نماید. 

  4. پخش پلاستیک شما می بایست توان ایجاد خرید شرایطی و چکی را برای شما فراهم نماید.

  5. پخش پلاستیک شما می بایست پاسخ گوی اجناس فروخته شده باشد و سیاست جبران ضرر مشتری را داشته باشد.

  6. و در نهایت پخش پلاستیک شما می بایست دنبال ایجاد یک رابطه دو سویه و برد برد با مشتری باشد. 

پس از خرید محصولات و شروع به کار فروشگاه شما مورد بعدی کنترل دائمی اجناس فروشگاه شماست . از لحاظ موجودی محصول و رنگبندی آن ، گاهی شما جنسی را در فروشگاه موجود دارید اما رنگبندی آن جور نیست و این موضوع احتمال فروش محصول را پایین می آورد پس سریع تر باید نسبت به جور کردن محصول خود اقدام نمایید.

ایجاد ارتباط درست با مشتریان و نیت واقعی برای رضایت مندی مشتریان از موارد مهم بعدی هستند و در نهایت خوش حسابی .این موضوع باعث می شود تا به مرور زمان در میان کارخانه ها و پخش کننده ها حسن شهرت پیدا کنید و امکان خرید شرایطی و چکی را برای خود ایجاد نمایید. زیرا در نهایت هر فروشنده ای به دنبال کسب اعتبار در بازار می باشد و هدف هر فروشگاهی رسیدن به این شرایط است . 

ما در مجموعه پخش پلاستیک آرام با ایجاد یک محیط امن و مطمئن و سعی در ایجاد یک رابطه بلند مدت با مشتریان خود ، هموراه در خدمت همکاران عزیز بوده و هستیم و امیدواریم تا بتوانیم با خدمت رسانی به شما همراهی و اعتماد شما را کسب نماییم .

تلفن : 02140339360

فکس : 02140339361

همراه : 09306666114