پلاستیک فروشی در تهران

پخش پلاستیک عمده آرام،مرکز فروش عمده محصولات پلاستیک،بلور و لوازم خانگی در سراسر کشور. ما با داشتن 8000 قلم کالای متنوع از بهترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی و همچنین توان توزیع عمده محصولات به سراسر کشور در خدمت همکاران و فروشگاه های پلاسکو می باشیم. از جمله مزایای همکاری با پخش آرام می توانی به تنوع محصول ، کیفیت کالا ها ، قیمت مناسب و ارسال بار در سریع ترین زمان ممکن اشاره کرد. برای دیدن محصولات پخش پلاستیک آرام علاوه بر این سایت می توانید از کانال تلگرام پخش آرام و یا اینیستاگرام شرکت نیز استفاده نماید.

چنان چه شما یک فروشگاه پلاستیک را به تازگی می خواهید راه اندازی کنید ، می توانید با همکاران ما تماس گرفته تا تمامی اطلاعات لازم را جهت آموزش و یادگیری روش های راه اندازی مغازه ، قیمت کالاها، شرایط فروش و خرید کالا و انواع دیگری از این اطلاعات لازم را به شما آموزش دهند .

در صورتی که فروشگاه دار با سابقه ای هستید و قصد خرید عمده از تهران را دارید ، با دادن اطلاعات کاری خود اعم از شرایط خریدتان ، اینکه از چه کسانی با چه شرایطی و با چه میزانی خرید انجام داده اید می توانید با شرایط فروش چکی ما آشنا شوید .

شماره تماس شرکت : 02140339360

همراه : 09306666114