پخش عمده پلاستیک در تهران

پخش عمده پلاستیک در تهران . تمام فروشگاه های معتبر پلاسکو به دنبال ارتباط با یک پخش با قابلیت های بالا برای جور کردن محصولات متنوع می گردند . همه فروشندگان قدیمی پلاستیک می دانند که یکی از مهمترین وظایف یک پخش حرفه ای جور کردن محصولات متنوع از کارخانه های متفاوت است . هدف ما در پخش آرام دادن بهترین خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

با تغییر شرایط فروش در بازار همیشه فروشندگانی موفق خواهند شد که آینده را ببینند و برای زودتر رسیدن به آن تلاش کنند . امروزه با افزایش تنوع محصولات پلاستیک ، بلور و لوازم خانگی دیگر فروشگاه ها قادر نخواهند بود به طور مستقیم با تمامی کارخانه های تولید کننده در ارتباط باشند از این جهت می بایست اجناس فروشگاه خود را از طریق یک شرکت پخش تامین نمایند.اما خرید از هر بنکداری به صرفه نیست ، نه تنها از لحاظ مالی بلکه از بسیاری از جهات پخش های معتبر کم کم خود را از سایر رقیبان جدا کرده اند و با دادن خدمات مناسب در کنار قیمت واقعی محصول اعتماد مشتریان را جلب نموده و خود را به عنوان یک واسطه ی قابل اتکا و امین معرفی می نمایند.

شرکت پخش آرام امینی با همین چشم انداز و با قرار دادن اصول کاری و اخلاقی برای خود با چند سیاست کاری وارد بازار شد و تا به امروز توانسته است اعتماد بسیاری از بنک داران و فروشگاه های شهرستان ها را به خود جلب کند. اولین هدف ما بی شک رساندن اجناس فروشگاه ها با قیمت واقعی بازار بدون بالا و یا پایین بودن آن می باشد. قیمت واقعی و درست برای محصول باعث می شود تا فروشندگان با خیال راحت اقدام به خرید و قیمت گذاری محصولات خود کنند. هدف بعدی ما دادن حق انتخاب به شماست ! یعنی این که یک فروشنده بتواند از بین کارخانه های بسیار زیاد و از میان محصولات متنوع و با کیفیت و درارای قیمت مختلف با فراق بال محصول مورد نیاز خود را انتخاب نماید و هدف خود را در فروش مشخص نماید.

وظیفه ی بعدی که ما برای خود قائل بوده ایم رساندن محصول در اسرع وقت و با کمال دقت می باشد . از آنجا که قیمت محصولات لوازم خانگی و پلاستیک بالا رفته است ، هیچ کس دوست ندارد جنسی را که خودش سفارش نداده است را دریافت نماید . ما در تهیه و ارسال بار چه از لحاظ جنس، کالا و رنگ نهایت وسواس را خرج می کنیم و هیچ کالای مشابهی را ارسال نخواهیم کرد مگر با هماهنگی مشتریان.

نکته بعدی خدمات بعد از فروش بار است ، مانند پاسخ گویی دقیق به مشتریان و یا پیگیری بارهای ارسال از طریق باربری.

آدرس: تهران، اتوبان امام رضا (دروازه مشهد)، ورودی خاور شهر، سوله شماره ۱۶

☎️ 021-40339360   موبایل: 09123248803

☎️ 021-40339361   موبایل: 09306666114