بازار خرید پلاستیک تهران

اگر به دنبال خرید پلاستیک در تهران هستید و به دنبال آدرس مراکز اصلی پخش پلاسکو در تهران می گردید، باید پیش از مراجعه حضوری آدرس بازارهای مختلف عرضه پلاسکو را یاد بگیرید. پخش کنندگان پلاسکو و لوازم خانگی هم به مانند بسیاری از اصناف دیگر در مجموعه های مختلفی مشغول به فعالیت هستند که در مناطق مختلف تهران پراکنده می باشد. تقریبا سه نقطه اصلی برای بازار پلاسکو تهران وجود دارد که ما سعی می کنیم هر سه منطقه را برای شما تشریح نماییم .

1- شوش و مولوی

2- خاوران و خاور شهر

3- تهرانپارس

شوش و مولوی : اولین و معروف ترین نقطه قدیمی تهران برای پخش انواع محصولات پلاستیک و لوازم خانگی در تهران حد فاصل میان میدان شوش تا مولوی می باشد که بیشتر بنک داران قدیمی این صنف در این منطقه قرار دارند . در این محدوده بیشتر اجناس خرده ریز آشپزخانه و لوازم خانگی را به چشم می بینید ، هر چند فروشندگان پلاستیک هم در این محدوده فعالیت می کنند . بیشتر این فروشگاه ها و مغازه دارهای قدیمی هستند که اقدام به فروش کلی و جزئی می کنند و مشتریان خاص خود را دارند . به عنوان مرکز قدیمی فروش لوازم خانه و آشپزخانه شوش یکی از شناخته ترین اسامی در صنف می باشد.

خاوران و خاور شهر : ما بین میدان آقا نور و قیام دشت ، محدوده ی دیگری است که بسیاری از پخش کنندگان پلاستیک و لوازم خانگی حضور دارند. بعد از گذشتن از سه راه سیمان به منطقه خاور شهر می رسید که حدود بیست کارخانه در کنار هم قرار دارند که همگی آنها پخش کننده های قدرتمندی در زمینه توزیع پلاستیک می باشند . در این محدوده بیشتر پلاستیک حراجی و اجناس خرده ریز آشپزخانه را توزیع می کنند اما تعدادی از پخش ها هم مانند ما (پخش پلاستیک آرام امینی) اجناس لوکس هم توزیع می کنند .

تهرانپارس:یکی دیگر از مناطق قدیمی پخش و تولید پلاستیک در محدوده ی شرق تهران محدوده ی خیابان سازمان آب تهرانپارس می باشد. این محدوده که از قدیم مرکز تولید پلاستیک بوده و هست بسیاری از کارخانه های تولید کننده را در خود جای داده است اما در سال های اخیر تعداد پخش های این محدود کمتر شده است و بیشتر واحد های تولیدی در آنجا قرار دارند .

پخش پلاستیک آرام در خاور شهر سوله 16 واقع شده است . برای رسیدن به ما بعد از رفتن به سه راه افسریه و گذشتن از میدان آقا نور ، سه راه سیمان را رد می کنید و به ورودی خاور شهر می رسید .ما به عنوان یکی از پخش کنندگان قدیمی پلاستیک در خدمت تمامی همکاران عزیز هستیم .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آدرس : تهران ، سه راه افسریه ، اتوبان امام رضا ، ورودی خاور شهر ، سوله 16

تلفن تماس : 02140339360

فاکس : 02140339361

همراه : 09306666114

تلگرام  AminiAram

اینیستاگرامAmini.Aram16

سایت :www.aramamini.ir