صادرات پلاستیک و  لوازم خانگی

شرکت آرام پلاستیک یکی از معتبرترین و قدیمی ترین پخش کنندگان پلاستیک و لوازم خانگی در ایران می باشد . ما با داشتن ارتباط دائمی و قدیمی با بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی ، پلاستیک و بلور ایران همواره توانسته ایم بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم .

این شرکت با داشتن هزاران عنوان محصول از ده ها تولید کننده برتر ایران یکی از متنوع ترین سبدهای خرید را برای مشتریان خود آماده ارائه کرده است.

سیاست کاری ما همیشه بر ایجاد اعتماد متقابل میان مشتری و خریدار بوده است و ما تمایل داریم تا با دادن خدمات مناسب و قیمت گذاری درست کالاهای خود ، وفاداری و حسن نیت خود را به مشتریان اثبات نماییم و در این راه بتوانیم یک تجارت طولانی مدت را با شما همکاران عزیز آغاز نمائیم . از جمله مزایای همکاری با پخش پلاستیک آرام می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

-        قیمت مناسب

-        تنوع بالای کالاها

-        ارسال سریع بار

-        رنگ بندی متنوع

-        پاسخ گویی مناسب

شرکت پخش آرام در زمینه صادرات لوازم خانگی و پلاستیک به کشورهای همسایه مانند عراق ، افغانستان ، تاجیکستان و ... فعالیت مدام و پرکاری را دارد . این کمپانی با ارائه قیمت مناسب محصولات توانسته است اعتماد بسیاری از مشتریان خود را جلب نماید. اگر قصد واردات لوازم خانه و آشپزخانه از ایران را دارید می توانید محصولات شرکت ما را در سایت مشاهده نموده و برای دریافت قیمت نیز با همکاران فروش ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن : 982140339360

فکس : 982140339361

سایت : http://www.aramamini.ir

تلگرام :http://t.me/aminiaram

آدرس : ایران . تهران . سه راه افسریه . اتوبان امام رضا . ورودی خاور شهر . سوله 16