پخش پلاستیک حراجی

پخش پلاستیک حراجی یکی از راه هایی است که اغلب مشتریان تازه کار پلاسکو به سمت آن می روند .اغلب این محصولات از اجناس ریز پلاستیک و ملزومات خانه و آشپزخانه تشکیل شده و گاهی هم تعدادی محصول تهیه شده از مواد درجه دو با ابعاد بزرگتر در کنار آن قرار می گیرد . بخش هایی از محصولات بلور و شیشه نیز در این طیف قیمت قرار دارند و مجموعا می توان گفت اجناس حراجی گلچینی از اجناس پلاستیک کوچک ، بلور و خرده ریزهای منزل می باشد . پخش پلاستیک آرام نیز در این زمینه فعالیت میکند و حدود 5000 قلم جنس حراجی 2000 تومانی و 5000 تومانی را آماده ارائه به مشتریان نموده است .ما سعی می کنیم در این بخش به تعدادی از سوالات مشتریان پاسخ بگوییم 

1- اجناس حراجی پلاستیک چیست ؟

مجموعه ای از محصولات پلاستیک و بلور و فلزیجات مورد نیاز منزل که در طیف قیمت پایین ( میانگین 2000 و 5000 تومان ) تهیه و توزیع می گردد. 

2- کیفیت این محصولات در چه حد و اندازه ای است ؟

این محصولات عمدتا از مواد نو (درجه یک) تشکیل شده اند اما در بین محصولات حراجی هستند اجناسی که از مواد کهنه (درجه دو) تهیه شده اند و کیفیت پایین تری دارند . این اجناس قابل شناسایی هستند و معمولا برای محصولاتی استفاده می شوند که بهداشتی بودن آنها مهم نباشد مانند گلدان ها و ... 

 3- سرمایه اولیه برای این کار چقدر است ؟

اگر شما بخواهید یک پلاسکو حراجی راه اندازی کنید می بایست ابتدا فروشگاه خود را آماده کنید و با توجه به متراژ مساحت فروشگاه تان جنس تهیه کنید ، اما باید به یاد داشته باشید که مشتریانی که فاصله مکانی با تهران دارند می بایست جوری خرید کنند که کرایه حمل اجناس تا فروشگاه به صرفه باشد . برای این کار معمولا باید یک ماشین کامل (حداقل خاور) خرید کنید و کرایه آن را تا درب فروشگاه حساب نمایید . از این طریق کرایه پرداخت شده تقسیم می شود و اجناس با قیمت تمام شده ی کمتری به دست شما می رسد . حدودا بسته به اجناسی که انتخاب می کنید یک ماشین خاور بار مابین 20 تا 30 میلیون تومان تمام میشود.
  4- چطور اجناس را خرید کنیم ؟

 اگر شما از قبل با این محصولات آشنا هستید کافی است تا لیست خرید خود را برای ما فاکس کنید، اما در صورتی که قبلا با پلاستیک حراجی آشنایی ندارید می توانید به بخش حراجی های سایت ما سر بزنید و یا به تلگرام ما مراجعه فرمایید. اما بهترین راه مراجعه حضوری و خرید مستقیم از انبار می باشد
  5-هزینه ارسال بار با کیست ؟

تمامی قیمت های اعلام شده به مشتریان ، قیمت محصول تحویل درب کارخانه است . از این جهت شما می توانید یا به صورت حضوری به انبار مراجعه فرموده و پس از خرید بار خود را تحویل بگیرید و یا همکاران ما ماشین مورد نیاز شما را تهیه می نمایند و مشتریان عزیز پس از رسیدن بار مبلغ کرایه را به راننده پرداخت می کنند . ( پخش پلاستیک آرام به هیچ عنوان ماشین ارسال بار ندارد و کلیه بارها از طریق باربری و یا اجاره ماشین حمل می گردد) 

6- میزان خرید می بایست چه مقدار باشد ؟

از آنجایی که این شرکت پخش کننده عمده محصولات پلاستیکی حراجی و لوکس می باشد خرید شما می بایست در حدی باشد که بتوان آن را یا مستقیم ارسال کرد و یا از طریق باربری .

 7- در صورت خرابی اجناس حراجی آیا مرجوع می شوند ؟

متاسفانه پلاستیک حراجی به هیچ عنوان مرجوعی و برگشت به کارخانه ندارد . تمامی هزینه های شکستگی اجناس در مدت زمان حمل تا مقصد به عهده خریدار می باشد .

 8- شرایط فروش پلاستیک حراجی چگونه است ؟

محصولات پلاستیک ، بلور و لوازم خانگی حراجی 2000 تومانی و 5000 تومانی تنها به صورت نقد خرید و فروش می گردد تنها در صورتی که مشتری قدیمی باشید و اعتبار لازم را دارا باشید می توانید از فروش شرایطی ما استفاده نمایید..

telegram.me/aminiaram

همراه : 09306666114

تلفن تماس :40339360-021

آدرس: تهران،اتوبان امام رضا (دروازه مشهد)،ورودی خاورشهر،سوله شماره۱۶