لوازم پلاستیکی لوکس آشپزخانه

پخش پلاستیک آرام به عنوان یکی از قدرتمندترین و قدیمی ترین پخش های تهران ، کلیه محصولات لوکس و با کیفیت پلاستیک ، بلور ، فلزیجات و بلور را به سراسر ایران به صورت عمده ارسال می نماید. ما با داشتن یک سبد کالایی بسیار وسیع از صدها عنوان کالای متنوع که توسط ده ها عنوان برند داخلی و خارجی تهیه و آماده ارائه گردیده است ، یکی از پر محصول ترین پخش های تهران را در فضایی به مساحت 2000 متر در یک جا جمع آوری نموده ایم . کالاهای ما در حدود 10000 قلم محصول متنوع در ده ها رنگ زیبا و به روز می باشد . از مزایای همکاری با ما جدا از داشتن تنوع محصولات بالا ، برخورداری از قیمت مناسب بازار نیز می باشد . شما می توانید با آسودگی خاطر قیمت های فاکتور خود را با کلیه پخش های دیگر مقایسه نمایید و به یاد داشته باشید که تنها قیمت کالا نیست که اهمیت دارد بلکه پشتیبانی دائمی از محصول و شرایط فروش چکی نیز دارای اهمیت می باشد. پس بیاد داشته باشید در هنگام خرید باید با یک بنک دار پلاستیک وارد معامله شوید که بتواند بعدها به شما خدمات مناسب را ارائه نماید.

برای دیدن محصولات متنوع پخش پلاستیک آرام می توانید علاوه بر همین سایت ، عضو کانال تلگرام ما نیز شده و هر روز محصولات تازه و به روز بازار را مشاهده نمایید.

هدف اساسی ما به عنوان یک پخش کننده لوازم لوکس خانه و آشپزخانه این است که فروشگاه های پلاسکو کشور به جای دوندگی به دنبال خرید کالا ، تمامی محصولات خود را از یک مرکز متمرکز فراهم نموده و تمام توان و تلاش خود را صرف فروش بیشتر کنند . ما امیدواریم که پس از چند بار خرید از ما به این اطمینان برسید که محصولات ما دارای قیمت مناسب بازار است و از آن پس بجای درگیری بر روی قیمت خرید به روی فروش بیشتر توجه کنید . ما باور داریم که تمام فروشگاه هایی که با ما در تماس هستند در اصل یک شعبه از پخش آرام هستند و پیشرفت بیشتر آنها باعث ایجاد تحرک و فروش در مجموعه ما خواهد شد .

از جمله تولید کنندگان لوکس پلاستیک که ما محصولاتشان را در سراسر کشور توزیع می کنیم به موارد زیر می توانیم اشاره کنیم :

کارخانه پلاستیک لیمون ، کارخانه ناصر پلاستیک ، کارخانه زیباسازان، کارخانه پلاستیک هوم کت، کارخانه بیتا پلاستیک ، کارخانه ابتکار پلاستیک ، کارخانه تابا پلاستیک ، کارخانه لاولی پلاستیک ، و ده ها عنوان دیگر