قیمت محصولات سبلان پلاستیک

کارخانه ی تولیدی سبلان پلاستیک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع مخازن صنعتی و بیمارستانی در کشور می باشد . این شرکت با تولید مخزن های زباله ی پدال دار و چرخ دار در انواع ابعاد و اندازه ، که هر کدام مناسب با یک فضای خاص از فضای خانگی گرفته تا کارخانه های صنعتی ، توانسته است جایگاه مهمی در تولید مخزن زباله برای خود در بازار بدست بیاورد. پخش پلاستیک آرام به عنوان مرکز پخش محصولات سبلان پلاستیک کلیه این محصولات را در رنگ بندی و تنوع محصولی مختلف به سراسر کشور توزیع می نماید. برای دریافت لیست قیمت محصولات سبلان پلاستیک با همکاران فروش ما تماس حاصل فرمایید.

سبلان پلاستیک، اولین و بزرگترین تولید کننده انواع مخازن ، باکس پالت و پالتهای استاندارد در کشور می باشد .
این شرکت تولیدی در سال 1383 با انگیزه حفظ محیط زیست و پیشگیری از تخریب اکو سیستم تولید انواع مخازن چرخدار مکانیزه جهت جمع آوری و تفکیک زباله های شهری تا بزرگترین سایزها را تولید و نیز انواع پالتهای پلاستیکی در سایزهای استاندارد را آغاز نموده است .
ضمناً سبلان پلاستیک در کنار روند رو به رشد خود موفق به اخذ گواهینامه های استاندارد بین المللی مدیریتی EN ISO 9001 : 2015 و استاندارد بین المللی کیفی EN 840-5 :2015گردیده است.

کلمات کلیدی: مخزن زباله سبلان،محصولات سبلان پلاستیک،نمایندگی سبلان پلاستیک،مخزن زباله پدال دار، مخزن زباله چرخ دار،سطل زباله بیمارستانی،سطل زباله شهری، سطل زباله اداری،مخزن پلاستیکی حجم بالا