کارخانه های پلاستیک

کارخانه های پلاستیک

پخش عمده کلیه محصولات پلاستیک از برترین کارخانه های تولید کننده پلاستیک ایران.

کارخانه های پلاستیک 

 • الوند پلاستیک

  الوند پلاستیک

  کارخانه الوند پلاستیک با حدود پنجاه سال سابقه کار در زمینه تولید محصولات پلاستیک خانگی و صنعتی ، یکی از تولیدکنندگان موفق در صنف پلاستیک می باشد . ما به عنوان نمایندگی پخش محصولات کارخانه الوند پلاستیک در سراسر کشور توزیع می کند

 • صنایع پلاستیک جهرمی

  صنایع پلاستیک جهرمی با بیش از سی سال سابقه تولید محصولات پلاستیک خانگی ،یکی از برندهای معتبر و قدیمی صنف پلاستیک می باشد . محصولات این کارخانه با توجه به سادگی شکل و قیمت مناسب در بیشتر فروشگاه های پلاستیک فروشی در سراسر کشور موجود می باشد. از جمله تولیدات این برند که بیشتر مرد پسند بوده است به اتواع سطل ها ، فایل ها و جانونی می توان اشاره کرد. با توجه به قیمت پایین و مناسب محصولات صالح پلاستیک جهرمی بسیاری از اجناس این برند در دسته پلاستیک حراجی قرار می گیرد. ما به عنوان نمایندگی صالح پلاستیک جهرمی کلیه محصولات این کارخانه را با شرایط و قیمت کارخانه در سراسر کشور توزیع می نماییم . برای دریافت لیست قیمت صنایع پلاستیک جهرمی با همکاران فروش ما تماس حاصل فرمایید.

 • تک پلاستیک

  تک پلاستیک

  شرکت تولیدی تک پلاستیک خاورمیانه ، در سال 1382 تاسیس و در سال 1387 به بهره برداری رسیده است.این شرکت در فضایی بالغ بر 5 هزار متر مربع جهت تولید و 2 هزار متر مربع جهت عرضه،
  از بزرگترین شرکت های تولیدی ایران می باشد.محصولات این شرکت با تنوع بیش از 100 محصول در حال حاضر در سراسر کشور و کشور های همسایه توزیع می گردد.

  کلیه محصولات تولیدی قبل از توزیع مورد بازدید نهایی قرار گرفته و به علت کیفیت بالای محصولات و
  استفاده از مواد کاملا درجه یک، این شرکت موفق به اخذ گواهینامه استاندارد محصول از اروپا و آمریکا شده است.ما به عنوان نمایندگی فروش محصولات تک پلاستیک کلیه محصولات این برند را با شرایط و قیمت کارخانه به همکاران عزیز ارائه می دهد.