بیتا پلاستیک

بیتا پلاستیک

بیتا پلاستیک یکی از برندهای معتبر و شناخته شده ی پلاستیک ایران است که با توجه به سابقه کاری و کیفیت تولید محصولات خود توانسته است جایگاه مهمی را در فروشگاه های پلاسکو ایران برای خود باز کند . محصولات این برند علاوه بر کیفیت و زیبایی مناسب دارای قیمت تمام شده خوب و بازار پسند می باشد. صنایع پلاستیک بیتا از سال 1370 با ساخت قالب‌های پ...

بیتا پلاستیک

بیتا پلاستیک یکی از برندهای معتبر و شناخته شده ی پلاستیک ایران است که با توجه به سابقه کاری و کیفیت تولید محصولات خود توانسته است جایگاه مهمی را در فروشگاه های پلاسکو ایران برای خود باز کند . محصولات این برند علاوه بر کیفیت و زیبایی مناسب دارای قیمت تمام شده خوب و بازار پسند می باشد. صنایع پلاستیک بیتا از سال 1370 با ساخت قالب‌های پلاستیک فعالیت خود را آغاز کرد. از سال 1372 با تولید اولین محصول خود، وارد عرصه‌ی تولید لوازم خانگی و آشپزخانه و مسافرتی شد. از ابتدا طراحی محصولات جدید، رعایت و حفظ کیفیت، بسته بندی مناسب و زیبا و همچنین ارایه محصولات با قیمت مناسب از اهداف این شرکت بوده است و همچنان این مسیر ادامه دارد.

برای دیدن محصولات بیتا پلاستیک از طریق همین سایت اقدام نموده و یا به تلگرام پخش پلاستیک آرام سر بزنید . برای دریافت لیست قیمت بیتا پلاستیک با همکاران فروش ما تماس حاصل فرمایید.

بیشتر

بیتا پلاستیک